...to je zkušenost, osobní přístup, vstřícnost a kvalita poskytovaných služeb       
.

 O nás             Správa sítě              Kancelářská technika               IT servis               Spotřební materiál              Servis             Kontakt


   ROservis nabízí firmám služby svých specialistů v oblasti externí správy sítě a outsourcing IT, formou úsporných paušálních tarifů.   

   Provádíme důkladný audit stavu - analýzu jednotlivých prvků sítě, kontrolu stavu a licencí softwaru, prověření vnitřní i vnější bezpečnosti sítě, kontrolu funkčnosti UPS, zálohování atd. Na základě zjištěných výsledků zkonsolidujeme stav a navrhneme optimalizaci sítě.

   Máte zajištěný odborný dohled nad veškerým IT zařízením ve vaší firmě.  

                

Služba správa sítí  je primárně určena menším a středním firmám, pro které je neefektivní budovat vlastní IT oddělení a zaměstnávat vlastní správce sítí. Služba správy sítě je tedy vhodná tam, kde je potřeba spravovat síť s jedním nebo více servery a větším množství samostatných počítačů. Správa sítě zahrnuje komplexní servis s garancí 100% funkčnosti hardwaru i softwaru IT systému zákazníka.

   Pravidelný servis při správě počítačové sítě zahrnuje správu serverů, zabezpečení sítě a Vašich dat, centrální monitoring zabezpečení pracovních stanic, optimalizace průchodnosti počítačové sítě, atd.

   Výhody externí správy sítí a PC

   Externí správa sítí a počítačů přináší značné ekonomické úspory, při kterých odpadají značné náklady potřebné při správě IT z vlastních zdrojů, například: